Verslo dovanos su
Jūsų etikete

BA329

Karamelės stiklainėlis pradžiugintų tikrai ne vieną, todėl radome Jums sprendimą kaip pasirūpinti Kalėdinėmis verslo dovanomis!

O kad dar labiau jums patiktų, sukūrėme galimybę karamelės stiklainiukus arba dovanų dėžutes papuošti su jūsų įmonės logo ar užrašyti pageidaujamą tekstą. Susisiekite ir mes sugalvosime kaip nustebinti jūsų kolegas!

Galvodami apie mūsų darbuotojų kalėdines dovanas, norėjome šiltos, jaukios, ne korporatyvinės, o ne namų dvasios kupinos staigmenos. Pažvelgę į Cannamella siūlomus saldėsius net nesuabejojome, kad darbuotojai apsidžiaugs Kalėdoms dovanų gavę dovaną iš mėnulio. Skonis, įpakavimas – tikrai nežemiška. Ačiū, Greta, kad leidai pasidžiaugti tavo kuriamu stebuklu.

Guostė Valiukevičiūtė

Avia Solutions Group

ČILI PIZZA dėkoja savo partneriams CANNAMELLA, kurie tapo gražiausių metų švenčių dalimi – Kalėdine dovana ČILI darbuotojams. Mums svarbu prisidėti prie mažų verslų sėkmės, skatinti juos augti ir plėstis. Linkime didžiausios sėkmės kuriant unikalius produktus.

Asta Navikaitė

Marketingo vadovė

Mums „Cannamella“ karamelė kaip korporatyvinės dovanos sprendimas kirbėjo jau kurį laiką, tiesiog laukėme tinkamos progos. Šiais metais, kada dėliojome Rinvest „Šventinė prisiminimų dėžutė“, skirtą įmonės darbuotojams ir jų šeimoms, partneriams bei Rinvest draugams – „Cannamella“ karamelę įkomponavome kaip vieną pagrindinių elementų. Išsirinkome net keturis skirtingus skonius. Užsakymo derinimo, etikečių gamybos pagal individualų dizainą ir kiti procesai vyko labai sklandžiai, profesionaliai ir operatyviai. Dirbti ties šiuo projektu su „Cannamela“ buvo itin paprasta ir malonu.“

Asta Rusteikaitė

RINVEST

Produktai kiekvieno skoniui

Pasikalbėkime

Gamintojas MB Canna mella
Universiteto g. 8A, Akademija, Kauno r.
Įmonės kodas 304863929
PVM mokėtojo kodas LT100011723511
Higienos pažymėjimo Nr. 33MTSPP-3630

    Krepšelis