Kalėdinės verslo dovanos su Jūsų etikete

BA329

Karamelės stiklainis tikrai gali pradžiuginti kiekvieną, ir mes radome puikų būdą, kaip jūs galite pasirūpinti savo Kalėdinėmis verslo dovanomis!

Mes sukūrėme unikalų pasiūlymą – galimybę karamelės stiklainius arba dovanų dėžutes pritaikyti pagal jūsų įmonės poreikius. Tai reiškia, kad galime pridėti jūsų įmonės logotipą, užrašyti pageidaujamą tekstą arba net užklijuoti jūsų sumaketuotą etiketę ant kiekvieno karamelės stiklainio. Tai puikus būdas pabrėžti jūsų prekės ženklą ir sukurti ypatingas dovanas, kurios tikrai skiriasi nuo kitų.

Mes tikimės, kad šios individualios dovanos taps ne tik skanios, bet ir asmeniškos, sukuriančios ypatingą prisiminimą. Susisiekite su mumis, o mes jums padėsime sugalvoti, kaip nustebinti jūsų kolegas ir klientus šį Kalėdų sezoną. Leiskite mums padėti jums pristatyti savo įmonę išskirtiniu ir įsimintinu būdu!

Galvodami apie mūsų darbuotojų kalėdines dovanas, norėjome šiltos, jaukios, ne korporatyvinės, o ne namų dvasios kupinos staigmenos. Pažvelgę į Cannamella siūlomus saldėsius net nesuabejojome, kad darbuotojai apsidžiaugs Kalėdoms dovanų gavę dovaną iš mėnulio. Skonis, įpakavimas – tikrai nežemiška. Ačiū, Greta, kad leidai pasidžiaugti tavo kuriamu stebuklu.

Guostė Valiukevičiūtė

Avia Solutions Group

ČILI PIZZA dėkoja savo partneriams CANNAMELLA, kurie tapo gražiausių metų švenčių dalimi – Kalėdine dovana ČILI darbuotojams. Mums svarbu prisidėti prie mažų verslų sėkmės, skatinti juos augti ir plėstis. Linkime didžiausios sėkmės kuriant unikalius produktus.

Asta Navikaitė

Marketingo vadovė

Mums „Cannamella“ karamelė kaip korporatyvinės dovanos sprendimas kirbėjo jau kurį laiką, tiesiog laukėme tinkamos progos. Šiais metais, kada dėliojome Rinvest „Šventinė prisiminimų dėžutė“, skirtą įmonės darbuotojams ir jų šeimoms, partneriams bei Rinvest draugams – „Cannamella“ karamelę įkomponavome kaip vieną pagrindinių elementų. Išsirinkome net keturis skirtingus skonius. Užsakymo derinimo, etikečių gamybos pagal individualų dizainą ir kiti procesai vyko labai sklandžiai, profesionaliai ir operatyviai. Dirbti ties šiuo projektu su „Cannamela“ buvo itin paprasta ir malonu.“

Asta Rusteikaitė

RINVEST

Ant šios dovanų dėžutės galime uždėti jūsų pageidaujamą tekstą arba įmonės logotipą. Individualios dovanų dėžutės su unikaliu užrašu arba jūsų įmonės logotipu gali tapti išskirtiniu būdu pabrėžti jūsų verslo unikalumą. Tai ne tik dėžutė, kurią galite dovanoti – tai taip pat žinutė, kurią norite perduoti savo klientams ar bendradarbiams. Leiskite mums padėti jums šį Kalėdų sezoną padaryti ypatingu ir nepamirštamu!

Produktai kiekvieno skoniui

Pasikalbėkime

Gamintojas MB Canna mella
Sodų g 17A, Žiežmariai
Įmonės kodas 304863929
PVM mokėtojo kodas LT100011723511
Higienos pažymėjimo Nr. 33MTSPP-3630

    Žinutė

    Krepšelis