Churros ispaniškų spurgų furgonėlis

Daugiau nei 7 metus virėme savo fabrikėlyje jums karamelę ir visus džiuginome per renginius, miesto šventes. O šiais metais Lai Sąla išaugo į kai ką žymiai daugiau nei į karamelių prekinį ženklą. Gimė laimės akumuliatorius ant 4 ratų ispaniškų spurgų churrų foodtruck’as. Kadangi Lai Sąla misija yra daryti viską, kas kelia žmonėms laimę, nuo šiol saviškę laimės mašiną turime ir mes ir kepsime ispaniškas churras, kurias dažysitės į mūsų naminę, šiltą karamelių karamelę.

Patys kruopsčiai atsirenkame žaliavas iš patikimų tiekėjų, ruošiame šviežią tešlą kiekvienam renginiui ir verdame naminę, be jokių pridėtinių kvapiklių ar dažiklių pagamintą karamelę. Galime atvažiuoti į jūsų gimtadienį, vestuves, įmonės šventę, jeigu tik duosite elektros, visur galime iškepti jums churrų su įvarių skonių karamele ir pradžiuginti šventės dalyvius!

Tikiuosi pamilsite mūsų churras, taip kaip pamilote karamelę, susisiekime ir Lai Sąla širdis ir gyvenimas!

KAINODARA 

  • iki 65 asm. – 450 Eur
  • iki 100 asm. – 650 Eur
  • iki 150 asm. – 900 Eur
  • iki 200 asm. – 1100 Eur

* Per valandą galime aptarnauti 70 žmonių.

Atsiliepimai

Lai Sąla karamelė ir minkštainiai yra kažkas wow!! Nuoširdžiai!! Karamelė atrasta jau seniai seniai ir tai yra ta karamelė, kurią gali sušlemšti vienu prisėdimu ir geriausia, jei nereikia su niekuom dalintis 😅! O, sužinojus, kad merginos pradėjo gaminti ir churras, laaabai laukiau, kada jų autobusiukas atkeliaus ir į mano miestą 🤤. Taigi, atėjus ragavimo metui, churros buvo taip greitai sušlemštos, kad net niekas nespėjo jų nufotografuoti 😅, o tai reiškia, tik viena - įvyko belenkokio gerumo apsivalgymas! Prie to pačio, pasiskaninimui į namus, buvo prigriebti ir minkštainiai su juoduoju Belgišku šokoladu 🤤. Ir palieku atpėti, kaip greitai, grįžus namo, jie buvo suvalgyti 😅?!

Aurelija Gendvilė

Labai geros churros! Senokai Vilniuje ieškojau kažko gero ir pagaliau radau. Neperkepusios, nepribarstyta perdaug cukraus. Tikrai gali lygintis su Barselonos šimtametėm desertinėm ;)

Ignas Budnikas

Viskas maksimaliai profesionalu! Bendravimas lengvas ir sklandus, busiukas labai mielas - tikrai priduoda šventei vaibelio, na o pačios churros ir karamelė - nėra lygių!! Geriausias desertas ever, miela pakuotė!

Ieva Saunoriūtė

Churrų ir karamelės derinys - nerealus. Labai labai skanu ir faina, kad pakuotė apgalvota - karamelė savo atskiroj “lentynėlėj”, tai patogu.

Beatričė Ceizarienė

Pasikalbėkime

Gamintojas MB Canna mella
Sodų g 17A, Žiežmariai
Įmonės kodas 304863929
PVM mokėtojo kodas LT100011723511
Higienos pažymėjimo Nr. 33MTSPP-3630

    Žinutė

    Krepšelis